top of page

     9 marca 2022 pierwsza grupa uczniów z klas 5 i 6 rozpoczęła I etap projektu – trzydniowe wycieczki do Domu Wczasów Dziecięcych w Świeradowie Zdroju.

 

Wyjazd 9-11 marca 2022
Projekt "Razem". Dzień 1. Jedziemy

     Projekt "Razem" - dzień 1 za nami!!!! Było bardzo intensywnie..... wycieczki piesze, warsztaty piernikowe i mydlane, warsztaty profilaktyczne oraz tańce i gra w kręgle.

Projekt "Razem" - dzień 2!!!

     Za nami w sumie 13 kilometrów wzdłuż podnóża Sępiej Góry, w cudownej pogodzie i pięknych widokach. Zajęcia profilaktyczne, integracyjne, dyskoteka, kręgle oraz wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wyjazd 14-16 marca 2022

  

     Kl. 7a, 7b i 7c na wycieczce w Świeradowie - Zdroju. Wyjazd w ramach realizacji projektu „Razem”.

2 kwietnia 2022 – Integracyjna sobota w ramach projektu „Razem”

poświęcona była propagowaniu wiedzy na temat autyzmu i budowaniu wrażliwości oraz integracji społeczności szkolnej - hasło dnia: Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. 

     Rozpoczęliśmy od przedstawienia prezentacji nawiązującej do Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Następnie uczniowie wykonali na dużym arkuszu papieru drzewo oraz tworzyli puzzle lub motyle (symbol autyzmu), które pokolorowali i przykleili do drzewa tworząc tym samym „Puzzlowe drzewo” jako symbolu solidarności z osobami autystycznymi. Z tak powstałych klasowych drzew wykonano wystawę. Przez cały czas uczniom towarzyszyła piosenka „Bratnie dusze” wyk. Cleo i M.Kwiatkowski, którą wspólnie odśpiewali na zakończenie dnia.

     Uczniowie wzięli również udział w zajęciach z animatorami – zabawa była SUPER!

bottom of page